Od 1 listopada 2012 roku Blue Sky Travel jest członkiem jednej z największych sieci agentów podróży – Lufthansa City Center (LCC). Organizacja Lufthansa City Center zrzesza ponad 600 biur podróży w 80 krajach. 

Celem kooperacji w ramach LCC jest oferowanie klientom globalnie dostępnych usług, przygotowywanych przez najlepszych lokalnych ekspertów podróży. Oznacza to podwójny komfort: pobyt na miejscu aranżują osoby, które dobrze znają lokalny rynek, a wyjazd można zamówić w dowolnym miejscu na Ziemi.

Lufthansa City Center to:

  • Bezpieczeństwo. Starannie wyselekcjonowane biura pod względem standingu finansowego, profesjonalizmu, okres funkcjonowania na rynku.
  • Sieciowość. Aktywna współpraca 600 biur na całym świecie używających tych samych systemów rezerwacji, identycznie szkolonych.
  • Dostęp do narzędzi do obsługi korporacji - Travel Management. Systemy E-Power oraz AeTM do rezerwacji j z zastosowaniem dedykowanych stawek i cen w przelotach, hotelach czy wynajmie samochodów zgodnie z polityką firmy, z uwzględnieniem limitów wydatków oraz systemem autoryzacji. Zaawansowany system raportowania oraz integracji z systemami finansowo ksiegowymi.
  • Jakość. Gwarantowana przez stały monitoring jakości funkcjonowania - LCC Commitment & Quality Monitoring - w zakresie jakości usług,technologii, szkoleń i marketingu.

Tematy pokrewne


ABC Podróży Służbowych

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych